Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo

Pernod Ricard Estonia töötajad

Heigo Puurand
Tegevjuht
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 53 47 0284
E-mail: heigo.puurand@pernod-ricard.com

Silvia Priske
Juhatuse assistent
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 510 422
E-mail: silvia.priske@pernod-ricard.com

TURUNDUS

Reet Zimmer
Turundusjuht
Pärnu mnt. 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 514 465
Fax: +372 6 512 422
Mobiil: +372 50 966 22
E-mail: reet.zimmer@pernod-ricard.com

Eveli Loorits
Tootejuht
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 434
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 52 98 661
E-mail: eveli.loorits@pernod-ricard.com

Evelin Hansson
Luksustoodete juht - Sommeljee
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 428
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 50 17 355
E-mail: evelin.hansson@pernod-ricard.com

Sulev Kirst
Tootejuht
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 429
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 55 687 828
E-mail: sulev.kirst@pernod-ricard.com

MÜÜK

Kaido Kerik
Müügidirektor
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 423
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 52 93 066
E-mail: kaido.kerik@pernod-ricard.com

Raigo Hendrikson
Suurkliendihaldur
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 433
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 50 98 928
E-mail: raigo.hendrikson@pernod-ricard.com

Urmet Pinsel
HoReCa esindaja
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 432
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 51 44 948
E-mail: urmet.pinsel@pernod-ricard.com

Toivo Samel
Müügiesindaja (Tallinn)
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 433
Fax: +372 6 510 422
Mobile: +372 50 16 255
E-mail: toivo.samel@pernod-ricard.com

Jaan Preegel
Müügiesindaja (Tallinn)
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 433
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 50 51 820
E-mail: jaan.preegel@pernod-ricard.com

Urmas Evisalu
Müügiesindaja (Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa, Hiiumaa)
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 430
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 50 72 964
E-mail: urmas.evisalu@pernod-ricard.com

Erko Kapp
Müügiesindaja (Tartumaa, Järvamaa)
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 51 47 115
E-mail: erko.kapp@pernod-ricard.com

Joonas Pint
Müügiesindaja (Tartumaa)
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 51 960 068
E-mail: joonas.pint@pernod-ricard.com

Ain Penek
Müügiesindaja (Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa)
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 510 422
Mobiil: +372 59 117 721
E-mail: ain.penek@pernod-ricard.com

Piret Riimann
Müügisekretär
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 424
Fax: +372 6 510 422
E-mail: piret.riimann@pernod-ricard.com

LOGISTIKA

Virbi Vachtel
Logistikajuht
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 427
Fax: +372 6 510 422
E-mail: virbi.vachtel@pernod-ricard.com

Mai Rasu
Ostu ja logistika koordinaator
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6 512 425
Fax: +372 6 510 422
E-mail: mai.rasu@pernod-ricard.com

FINANTS

Pille Kaevand
Finantsjuht
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 426
Fax: +372 6 510 422
E-mail: pille.kaevand@pernod-ricard.com

Liisi Tapupere
Vanemraamatupidaja
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 431
Fax: +372 6 510 422
E-mail: liisi.tapupere@pernod-ricard.com

Kärt Nestor
Raamatupidaja
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 426
Fax: +372 6 510 422
E-mail: kart.nestor@pernod-ricard.com

NB! Arved palume saata arved.eesti@pernod-ricard.com!

IT

Eero Kaur
ERP spetsialist
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 510 422
E-mail: eero.kaur@pernod-ricard.com

Harry Saarma
BI spetsialist
Pärnu mnt 160 E, 11317 Tallinn Estonia
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 510 422
E-mail: harry.saarma@pernod-ricard.com