Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
HOUSE OF BRANDS_HD_liten web.png

Ettevõttest

1975. aastal kahe Prantsuse aniisiviina tootja, Pernod’ ja Ricard’i ühinemise tulemusena sündinud Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias. Grupi peakontor asub siiani Prantsusmaal ning gruppi kuulub 70 tütarettevõttet enam kui 18000 töötajaga ning üle saja tootmisüksuse üle kogu maailma. 

Pernod Ricard Estonia OÜ asutati 1997. aasta kevadel ja täna töötab ettevõttes 25 inimest.

Pernod Ricard Group’i rahvusvaheline edu toetub viiele strateegilisele tugisambale:

Rahvusvaheliselt tuntud premium kaubamärkidest koosnev lai tooteportfell
Siia kuuluvad Absolut Vodka, Chivas Regal, Ballantine’s, Jameson, The Glenlivet, Beefeater, Martell, Havana Club, Malibu, Kahlua, Mumm, Perrier-Jouët, Jacob’s Creek jpt.

Väärtuse loomine ja innovatsioon
Pernod Ricard’i strateegia aluseks on väärtuse loomine läbi endale kuuluvatesse kaubamärkidesse investeerimise. Innovaatilisus on prioriteediks nii tootearenduses ja tootmises kui ka turunduses, müügis, personalipoliitikas, kommunikatsioonis jt. valdkondades.

Detsentraliseeritud organisatsioon ja ettevõttele kuuluv distributsioonivõrgustik
Pernod Ricard’i organisatsioon koosneb kuuest brändivaldajast ja 70-st kohalikust tütarettevõttest ning rahvusvaheline distributsioonivõrgustik kuulub täielikult ettevõttele endale. Tänu sellele oleme oma klientidele ja tarbijatele alati lähedal ja kättesaadavad.

18000 töötajat ja tugev organisatsioonikultuur 
Detsentraliseeritud organisatsioonis liidavad inimesi just ühine kultuur ja jagatud väärtused. Pernod Ricard’i hing väljendub lipukirjas “Créateurs de Convivialité” – tõlkes „seltskonnavaimu loojad“. Meie organisatsioonikultuuri aluseks on ettevõtlikkus, vastastikkune usaldus ja tugev eetika.

Ajalooline pühendumus eetikale, inimestele ja keskkonnale 
Juhtiva alkoholitootjana tunnetame selgelt oma vastutust ühiskonna ees. Meie sotsiaalseteks prioriteetideks on vastutustundliku alkoholitarbimise edendamine, negatiivsete keskkonnamõjude vähendamine, kultuuride jagamine ning ettevõtluse arendamine.