Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
  • Vin HEADER 1 (cropped and compressed).jpg
  • Vin HEADER 4 (cropped and compressed).jpg

Veinid

Vein tarkade inimeste jook

Vein valmib viinamarjamahla kääritamise tulemusena. Veini valmistamisprotsessis on määrava tähtsusega juba esimene samm – viinamarjade valik ja õigeaegne korjamine. Väga oluline on kasvukoht, kliima ja pinnas ning veinimeistri oskused ja nägemus, mis tüüpi veini ta soovib teha. Maitse määrab ära ka viinamarjasort ning see kas veini hoiti roostevabaterastankides või küpses vein vaadis.

Veinid Pernod Ricard valikus

Pernod Ricard Estonia tootevalikus on veinid maailma eri riikidest nagu Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia, Saksamaa, Gruusia, Austraalia, Uus-Meremaa, Tšiili ja Argentiina. Esindatud on kaubamärgid Jacob's Creek, Campo Viejo, Wyndham Estate, Brancott ning suuremate partnerite hulka kuuluvad näiteks Vina San Pedro (Gato Negro, Castillo de Molina, Santa Helena), Marussia Beverages (Old Tbilisi, Tamada, Chateau Mukhrani), Gabriel Meffre, Mazzei, Collemassari ja paljud teised tuntud veinitootjad.

Alexander Flemingi sõnul penitsilliin ravib, aga vein muudab inimesed rõõmsaks.

Meie tootevalikust leiate laia valiku veine igalt poolt maailmast - suuremate partnerite hulka kuuluvad näiteks Vina San Pedro (Gato Negro, Castillo de Molina), Georgian Wines & Spirits (Old Tbilisi, Tamada, Chateau Mukhrani), Gabriel Meffre ja paljud teised.